| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat de tare doare sa imi fac un tatuaj pe incheietura mainii?

6 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Incearca si vei vedea daca doare sau nuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
La încheietură se găsesc nervi și terminațiii nervoase.
Nu este indicat.
Găsește altă zonă a corpului.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e insuportabil. la un momennt dat o sa iti amorteasca si o sa fie ok( eu fac tatuaje de mult timp). Aaaa si nu ti-l face la cineva nespecializat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Habar n-ambig grin

| mad a răspuns:

Sfatul meu e sa nu-ti faci nimic pe incheietura... poate sa se infecteze si sa faci tot felul de boli... pornind de la hepatita pana la cine mai stie ce...SIDA, dar daca tii neaparat sa-ti faci, am inteles ca doare in functie de rezistentza la durere si de cine ti-l face... poti sa lesini de durere sau sa simti o durere fina.

| onuza a răspuns:

Buna.si eu vreau sa-mi fac un tatuaj la incheietura mainii.mai am unul pe glezna.nu pot zice ca nu a durut, dar a meritat si abia astept sa-mi mai fac unul.bafta!