| MovesLikeCat a întrebat:

Pe o scala de la 1 la 10, cat de tare doare un tatuaj pe incheietura mainii? *As prefera sa raspunda cei care au tatuaj* happy

Răspuns Câştigător
| purplestar9494 a răspuns:

Buna,asta depinde de fiecare om in parte si de cum suporta el durerea, eu am un tatuaj pe incheietura si am si tatuaje pe degete, acum nu o sa mint sa spun ca doare deloc si ca nici nu le simti, intr-adevar doare mai ales ca incheietura este o zona destul de sensibila.Sincer la mine nu a durut nici pe jumate la cat ma asteptam si mai ales ca dupa un timp iti amorteste locul si incepi sa nu mai simti nimic happy mai mult a fost frica decat durere la primul tatuaj laughing si daca ai si noroc sa gasesti pe cineva care lucreaza repede si are mana usoara atunci durerea este si mai mica.Deci ca sa iti raspund la intrebare pe o scala de la 1-10 eu as spune un 4.Ai grija sa iti ingrijesti bine tatuajul ca sa nu faci vreo infectie si sincer ti-as recomanda sa nu ti-l faci vara fiindca riscul de infectie creste foarte mult