| We will meet one day, but not today... a întrebat:

Cam cit ati dat cel mai mult pentru un sutien?

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Din cate imi amintesc vreo 30 de lire.
Lenjeria de corp este asa ca si o manie pentru mine; cum unele fete isi cumpara multe perechi de pantofi, altele cercei, eu sunt moarta dupa sutiene si chiloti de toate culorile, modele, dantelutza... of of of happy

8 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Ultimul sutien care mi l-am luat a costat 25 euroibig grinDe la Lindexhappy

lolita
| lolita a răspuns:

In jur de 20 de euro, lenjeria prefer sa fie buna, fac alergie de la astea ieftine.

| Anonimusss a răspuns:

De obicei iau d la jolidon...cam 60 de lei parca.Sincer nu prea ma uit la preturi

| sy46 a răspuns:

85ron

| fsdfdsfdsf a răspuns:

15 lei; p

| HappyPills a răspuns:

50 lei

| woody_9489 a răspuns:

60 de lei happy incerc sa iau lucruri de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30 lei, merita.