| Annutaza a întrebat:

Sutien sau bustiera?
De ce?

6 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

De ce pui intrebari ciudate?
Fiecare are intrebuintarea lui sutienu pentru ssani putin mai mari iar bustiera pentru aia mai mici. Nu inteleg La ce te referi?
Doar nai sa vezi niste saburi intr'un sutien sau niste pepeni intr'o bustiera. laughing

| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
Pai la varsta ta poti purta bustiera pentru a te simti comod,dar pentru a fi mai sexy,sutienul e varianta corecta.ia-ti unul pe masura mai mica,cupa A,sunt si modelele la copii de sutiene dragute(cu sau fara burete), sincer bustiera nu mi se pare ca iti da nici o forma, si e buna doar cand faci sport.cvabig grin

| TeddyBear a răspuns:

Nimic
De ce? Ca să fii mai naturalăbatting eyelashes
Că aşa te plac băieţii, nu cu sutiene şi bustiere happy

| babyblu3 a răspuns:

Depinde de ani sh de marimea sanilor daca le ai mai mici merg bustiera daca mai mari sutienul dar eu iti recomand bustiera deoarece sutienul deformeazaa sh poate opri cresterea. Mult succes:*winking

| leeya a răspuns:

Bustii`.

| TC3 a răspuns:

Un tricou alb mulat si ud ar fi perfect pentru mine big grin :X