| Henrypericolpublic a întrebat:

Care ar fi cele mai potrivite ținute la școală pentru o fata?
Dar și pentru un băiat?

3 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Uniforma
nu e obligatorie, atunci costum de baie, EVIDENT! big grin

| debarasator63 a răspuns:

Pericolpublic? Uniforma happy

| nnnaegiuliaaa a răspuns:

Buna,pentru fete ar fi potrvita o camasa alba cu un plover pe deasuprea, cu o pereche de blugi mai inchisi la culoare si cu o curea in talie, dar ploverul cu camasa sa fie decat in fata bagate in pantaloni.Iar la baiat ar trebui bluze inchise la culoare cum ar fi negre sau gri cu pantaloni de trenig de aceeasi culoare sau blugi negri sau albastru inchis. Sper sa am fost de folos!