| L0ve a întrebat:

Cateva tinute pentru scoala? big grin

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| razvanel112 a răspuns:

A
i aici cateva modele :D http://defemei.info/......ru-scoala/

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Camasa alba cu o fusta cu dres pana la genunchi si pantofi negri pentru fete, o camasa alba cu pantaloni negri si pantofi negri pentru baieti.

| Tanislav_Miruna_1990 a răspuns:

Pai..blugi si tricou. fusta cu camasa si o cravata..trening..pantaloni cu un tricou sau uniforma si tenisi..NUsh si ca accesorii ti-as recomanda multe bratari.

| Ingriduta88 a răspuns:

1.Tenisi+blugi de toate culorile+bluza alba sau neagra+un tricou amuzant+sapca
2.Ghete+colanti+fusta+tricou+geaca