| Sara2 a întrebat:

Care dintre cele 3 nail expert de la avon sunt mai bune pentru unghii? intaritorul cu aur de 24 ca, intaritorul cu praf de diamante sau lichidul pentru prevenire a exfolierii si craparii unghiilor? vreau sa imi iau unul si va intreb care e cel mai bun, mersi :*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la farmacie, sunt o gamă mult mai bună de produse de îngrijire a unghiilor.
Pa, pa.

| Munchkin a răspuns:

Eu folosesc cu praf de diamante şi 24 ca. Ia-ţi-le pe amandouă (cel cu praf de diamante este tratament, iar cel 24k este şi lac de unghii)