| larrii a întrebat:

de curand mi-am cumparat Avon nail experts strong results, si voiam sa va intreb daca e in regula sa o ma dau cu ea pe unghii de mai multe ori pe zi. "Ce-i prea mult strica" sau voi avea rezultate mai bune? multumesc frumos :*

5 răspunsuri:
| BeautifulAngelOana a răspuns:

Nu exagera! Cum ai spus si tu ce-i prea mult sctica! Nu ca ti-ar putea face rau, oricum chiar nu are nici un efect, dar ce rost are sa te dai toata ziua!?

| larrii explică (pentru BeautifulAngelOana):

Il am cam de o saptamana, si m-am dat cu el de cateva ori si sincer, la mine a avut efect. Nu m-am dat in fiecare zi pentru ca aveam lac pe unghii, dar cam o data la 2 zile le sterg si le las o zi intreaga fara nimic pe ele si ma mai dau cu chestia asta, ulei de masline, lamaie, le rasfat un pic

| BeautifulAngelOana a răspuns (pentru larrii):

Ok,am inteles eu zic ca cel mai eficient este sa iti incalzesti ulei normal si sa tii unghiile ca 10-15 min. si o sapt. faci asta in fiecare zi si mei avea unghiile si mai frumoase si mai taeri

| Andreea9595 a răspuns:

Poti sa te dai de cate ori vrei, dar cel mai bine ar fi o data pe zi.

| Iwliia a răspuns:

Poi sa te dai de cate ori vrei, oricum nu are rezultate, am si eu.straight face