| TheExpert01 a întrebat:

Care e cea mai buna crema de acnee?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Zineryt+Skinoren
5 zile pe saptamana seara te dai cu Zineryt si 2 zile cu Skinoren.
Ar fi bine ca timp de o luna sa iei pastile Sotret.Tratamentu cu zineryt si skinoren se face pana cand acneea dispare total.
Eu asa am scapat de cosuri.big grin

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand ivatherm akne syt, daca ai acnee trebuie sa te dai cu ea in fiecare seara pe toata fata iar in cateva saptamani fata ti se va curata. Si in fiecare seara/dimineata sa folosesti un gel de curatate a fetei, eu ti-l recomand pe cel de la garnier pure 3 in 1.

| danielaxyz a răspuns:

Crema cu extract de melc de la Herbagen, e naturala, o folosesc de 2 ani si ceva si n-am s-o schimb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o sa te dai cu Zineryt o sa iti faci tenul atat de frumos de o sa zici ca ai cratere pe acolo.;;)
Zineryt e o "pudra " care se toarna in alcool.
Alcoolul este iritant si usuca foarte tare.
Tenul sau orice parte a corpului va intelege prin aceasta uscare ca e timpul sa produca mai mult sebum.
Deci te vei alege cu un ten foarte uscat la exterior care se va decoji dar in interior acelasi drac, plus ca raman semne si cosurile se vor intoarce.
Mai multe aici http://pasagera.ro/solutii-pentru-acnee-zineryt.html si eu iti recomand Ivatherm Akne Syt din farmacie, 50 lei.

| angel69lover a răspuns:

Http://acnee.info/
aci vei gfasi raspunsul impotriva acneei
funda?

| artemis01 a răspuns:

Zineryt dar nu ecrema este lichid si eu il folosesc si este foarte bun^^

| diana000005 a răspuns:

Eu recomand o vizita la un dermatolog. Am avut si eu aceasta problema si doar d-na doctor Anca Dobos mi-a rezolvat-o. Mi-a facut teste si apoi mi-a aplicat tratament. www.drdobosanca.ro