| lllyyy a întrebat:

Crema cu extract de melc este buna pentru acnee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Face efectul cu viteza melcului... big grin

| Adry05 a răspuns:

Daca ai acnee mai serioasa si nu doar cateva cosuri iti recomand sa mergi la un dermatolog bun sa-ti recomande ceva in loc sa cheltui banii pe tot felul de creme, geluri si pastile luate dupa ureche.Suntem diferiti si nu ni se potrivesc aceleasi lucruri.

| Syter a răspuns:

In unele cazuri functioneaza chiar bine, in altele, altii au avut mai putin noroc. Nu poti sti decat daca incerci, reactiile sunt diferite.

| Elena9328 a răspuns:

Incearca un tratament anti acnee de la Leorex, e mineral si actioneaza de la prima aplicare
www.leorex.ro.

| francut a răspuns:

Reclama este pentru altceva, nu pentru acnee.

| lllyyy explică (pentru francut):

Eu am intrebat daca e buna

| francut a răspuns (pentru lllyyy):

Nu, nu e buna.

| Denianonim a răspuns:

Da este buna
Dar cea mai buna este Zineryt