| tRizikial a întrebat:

Care e cel mai bun parfum barbatesc?

Răspuns Câştigător
| catalino200 a răspuns:

Imi place:
Adidas
Play Boy (Paris ..toate-mi plac)
Black Suede Touch
Individual Blue
si cam atat

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

,,Beckham signature,,

| Francesca17 a răspuns:

Hugo boss albastru ☻!

| tRizikial explică (pentru Francesca17):

Niste preturi? si mai astept pareri happy

| Francesca17 a răspuns (pentru tRizikial):

130 lei, pe internet gasesti probabil mai ieftin! este minunat, de aceea e mai scump. ♥

| OrangeFga a răspuns:

Adidas,PlayBoy,Nike,sunt la reducere, am vazut si la carefour la vreo 50-60 lei

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

P6 disponibil in sex shop-uri. Nu am intalnit pana acum nimic cu aroma asta si care sa persiste atat de mult. E bestial!

| Frumusica69 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun parfum este cel de la Givenchy Gentleman. Mie imi place foarte mult cum miroase si mai ales de asta persista foarte mult pe haine/piele. Daca nu stii de unde sa il cumperi o poti face de aici: https://kupoane.ro/store/notino/. Ai mai multe coduri de reducere Notino dar si un cod transport gratuit Notino.

| adriana_2238 a răspuns:

Million zic eu tongue

| qStefann a răspuns:

PlayBoy Mi se pare mie Aleg ce vrbig grin