| Aoxkajcjw a întrebat:

Care e cel mai fresh parfum pe care îl cunoașteți?(de plăcut femeilor bineînțeles)

13 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Mie îmi plac parfumurile de la Paco Rabanne, în special 1Million, dar na... fiecare cu preferințele lui.

| Eireann a răspuns:

Nu este numai unul dar depinde si ce crezi tu ca se potriveste si ce buget ai:
Versace Eros
Dovidoff Cool Water
Armani Aqua de Gio
CK One
-astea sunt cele mai cunoscute.
Daca vrei ceva mai iesit din comun:
Maison Margiela ’REPLICA’ Sailing Day
Bulgari Aqva Pour Homme
- in special primul miroase foarte bine - nu sunt mare fana de parfumuri fresh, imi plac dar le prefer pe cele mai "grele" in special pentru barbati dar acesta este probabil preferatul meu.

| anonim3247 a răspuns:

Uite ce parfum îmi ia nevasta.
https://www.marionnaud.ro/......p/BP_52005

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Eu îi spun să îmi dea banii mie și mă dau cu spray de 10 lei dar nu vrea.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim3247):

Iti ia? ala e de femei...tu te parfumezi cu parfum de femei?

| anonim3247 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ea spune că e de bărbați.
https://www.google.com/......ps?/search
Dacă e de femei și ei îi place cum miros mă doare undeva.

| anonim3247 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Când îmi dau pe piept cu el trebuie să mă spăl după 2 - 3 ore că mă mănâncă pielea de la el.
Îl folosesc zilnic înainte să facem sex.
Ea cumpără cu ce să mă dau, nu eu că nu am bani.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim3247):

Esti cumva sclavul soției?

| anonim3247 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu, eu când m-am însurat am vrut să scap de sărăcie și de grija zilei de mâine.

| anonim3247 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu mă însuram dacă nu avea bani femeia, rămâneam neînsurat toată viața.

| dullcat a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Unele parfumuri sunt unisex.

| TheGentleman a răspuns:

Nu există un parfum anume. Depinde foarte mult de pielea persoanei și de ph acesteia. Ce miroase bine pe o persoană, nu e musai să miroasă pe o alta.

Un ghid bun în legătură cu parfumurile găsești aici: https://www.youtube.com/watch?v=D1PoBgnm55I

| AdioTPU a răspuns:

Karl Lagerfeld cu arome florale.