| anonim_4396 a întrebat:

Care e diferenta dintre laptele de corp, lotiunea de corp, crema de corp si untul de corp?

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Diferență de textură

auran
| auran a răspuns:

Cantitatea de lapte!

| Vyio a răspuns:

Laptele si untul de corp sunt folosite pentru pielea foarte uscata iar lotiunea si crema sunt folosite pentru pielea normala sau cea mixta. Laptele si untul sunt mai consistente, pe cand lotiunea si crema au consistenta unui iaurt fin.

| ka2 a răspuns:

Nu raspund celor care nu sunt logati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Diferența constă în componentele produsului și modul de penetrare a pielii: prin masaj ușor sau unul insitent.
Pa, pa.