| mary_9821 a întrebat:

Care e inaltimea perfecta a unei fete? plss pareri!

71 răspunsuri:
| ColoredLove a răspuns:

Nu exista o inaltime perfecta.
majoritatea se invart prin jurul inaltimii de 1. 6-1. 7

Ciuss:X

| andreea_2538 a răspuns:

Depinde d varstawinking

| danamarin a răspuns:

Cred ca 1. 66 maxim 1. 70

| Cherisheverything a răspuns:

Eu am in jur de 1. 65. Ma simt ok in pielea mea. happy

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

E cred ca e 1, 70 m

| kiss1 a răspuns:

Salutare.
Nu stiu care este inaltimea perfecta, insa eu am 1, 61, si sunt foarte multumita, este inaltimea cea mai perfecta pentru mine.Adica,aceasta inaltime despre care vorbesti tu trebuie sa fie si in armonie cu greutatea corpului, daca intelegi ce vreau sa zicQ.
Bye.

| pitesti a răspuns:

2 metrii si o flegma straight face ce e frate intrebarea asta? inaltimea perfecta?!laughing

| dichi a răspuns:

1. 69 zic eu big grin

| www.filme-hd.do.am a răspuns:

Hmmm... Depinde si de inaltimea baiatului cu care sta... O fata mai sexy 1. 60-1. 70 big grin

| Mikiee a răspuns:

Nu prea conteaza inaltimea.cat timp nu treci de 1900.de atunci devine o problema. oricum eu am o colega care are 170 si are 12 ani dar nu o deranjeaza.

NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de mai multe aspecte, insa totusi cred, ca inaltimea perfecta pentru o fata este intre 1, 70 si 1, 75 m. day dreaming
Eu personal am in jur de 1, 73, dar recunosc, mi-ar placea sa am in jur de 1, 77. thumbs up day dreaming

| cornel a răspuns:

| Alina_3148 a răspuns:

Buna!
Parerea mea este ca in jur de 1. 70-1. 75! happy

| dddddadada a răspuns:

Nu mai mult de 1. 70

| adutza12 a răspuns:

1. 65-1. 70 m dupa parerea mea

| Monik_4320 a răspuns:

1.65-1.75...cam asa...depinde si de varstahappykiss

| RainBow_2697 a răspuns:

Eu am 1. 68 si am 16 ani.:X

| PastilutaExti a răspuns:

laughing 1. 70 maximhappy

| Monik_6267 a răspuns:

In jur de 1, 70 m

| Sonia96Dulce a răspuns:

1. 73 m... vreau si eu!

| LoveForShania a răspuns:

Intre 1. 65 si 1. 75.
Bine, daca ne referim la o persoana normala, 1. 65 si 1. 75. Daca te referi la un model, 1. 70-1. 80.
Gisel Bunchen are 1. 82 si cel mai cunoscut model din lume, avand in vedere ca isi pune si tocuri de 12 cm, are vreo 2 m.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani 1. 54 si 41 de kg si apropo daca ai parinti mici vei fi mica cu toate ca ai mei au 178 mama ai 182 tata dar mi-au spus ca o sa cresc asa ca nu imi fac probleme. >>>nu te ingrijora

| Ofiintă a răspuns:

pentru ca nimeni nu se poate plange ca e prea inalta sau e prea scunda

| cryssu92 a răspuns:

Eu zic ca inaltimea perfecta variaza undeva intre 1.65-1.70 dar daca tu te simti bine oricum ai arata este perfect barbatii in general tin cont de forme deci...eu am 1.62 si 42kg si sunt multumita defectul meu este ca arat ca o coreeanca(tata e coreean si am mama vitrega o romanca si de aceea sunt aici) fata de la avatar sunt, mi imi place cum sunt te sfatuiesc ca si tie sa iti placa cum esti!

| Simona07 a răspuns:

Eu am 14 ani si 1.64 m dar cred ca inaltimea ideala este de 1.75 m.

| missGirlDeea a răspuns:

Max. 173 dar fetele sunt frumoase si de 160

| kikila a răspuns:

Ce conteaza? daca esti inalt si frumos si in interior esti rau ce mai conteaza? fiecare avem farmecul lui cei inalti au farmecul lor si cei mici la fel.si pana la urma care e faza ca barbatii intr-o relatie trebuie sa fie mai inalti ca femeia? degeaba arata eu perfect daca nu se inteleg si enumai violenta si bataie.

| inteligenta a răspuns:

Pai...cred ca trebuie sa ai intre 170-180 eu am 176-178 si is multumita

| Silvana12 a răspuns:

1, 70 sau 1, 75