| anonim_4396 a întrebat:

Urmatoarea intrebare se adreseaza fetelor:
Care este inaltimea perfecta pe care trebuie sa o aibe un baiat pentru a fi placut de fete?

19 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Cu 15-20 cm mai inalt.

| positivity a răspuns:

Bună.
Din cauza înălţimii mele, prefer băieţii înalţi. Eu sunt scundă, ba chiar foarte scundă; dar nu ştiu de ce mă atrag băieţii ăştia mai înalţi. Dar până la urmă, nu contează înalţimea, ci dragostea. Oricum, pentru aţi răspunde la întrebare, prefer băieţii care au peste 1, 70 m.

Pa, pa.

| Diia94 a răspuns (pentru positivity):

Pai eu am 1 55 laughing... u cat ai?

| positivity a răspuns (pentru Diia94):

1, 54. : )
Se pare că sunt mai scundă decât tine.

| Diia94 a răspuns (pentru positivity):

Cu un cm dq laughing)

| BCoMichael a răspuns (pentru positivity):

Eu am 1, 80...

| positivity a răspuns (pentru BCoMichael):

Frumos. : )
Pot spune că eşti aproape să-mi intri la inimioară.
Totuşi, e tare să ai o înălţime ca a ta. : ]

| BCoMichael a răspuns (pentru positivity):

La 14 ani desigur....totusi am o mare problema : nu pot sa dorm.waiting mai ales in vacanta cand ceasul meu biologic e destramat la propriu (ma trezesc foarte tarziu 1, 2 ziua iar corpul meu isi face perioada de activitate in timpul noptii atunci cand ar fi normal sa dorm! Scz ca iti spun toate lucrurile astea dar nu mai pot. lesin de somn crying(((((((((((((((((( m-am grabit sa tastez big grin

| positivity a răspuns (pentru BCoMichael):

Povestea ta pot spune că mi se întamplă şi mie.
Nu prea mă vezi să dorm noaptea, sau chiar daca dorm, mă culc pe la vreo 3 - 4 - 5, şi mă trezesc la 15 - 16.
Ce pot spune, mişto viaţă.
Oricum, mulţi înainte. : )

| BCoMichael a răspuns (pentru positivity):

Merci. Pa pa si bafta in tot ce faci!winking

| positivity a răspuns (pentru BCoMichael):

Mulţumesc.
Acelaşi lucru ţi l-aş putea spune şi eu. : )

| MasterYoda a răspuns:

Orice fata adevarata si-ar da seama ca esti prost, doar citindu-ti intrebarea. cat despre noi, baietii, ne e rusine ca avem un specimen ca tine printre noi!

| AlinnutSsa a răspuns:

Sa fie cu 10-15 cm mai inalt decat mine. Dar nu asta conteaza! Ci dragostea! Succes

| InuIo a răspuns:

Depinde de cat de inalta e fata. Ar trebui sa fi putin mai inalt decat ea dar nici foarte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine 1, 70- 75 este ideal.
Deja sunt satula de astia de 2 metri. Fratimiu avand 1 90.

| DyaLove a răspuns:

Depinde ce prefera fiecare fata, de exemplu eu prefer sa fie de aceeasi inaltime cu mine ori cu 10 cm mai inalt.

| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.Nu exista o inaltime perfecta.De obicei baiatul este mai inalt ca fata (dar nu neaparat). Mie de exemplu imi plac baietii normali (1. 62) altei fete ii plac cei inalti sau scunzi.Asa si cu silueta fetelor; unora le plac fetele atletice, altora le plac cele cu forme voluptoase. Oricum, nu conteaza atat de tare inaltimea!

| eugenl a răspuns (pentru ruzycciocolata):

La preferinta ta intru si eu, doar ca-s un pic mai inalt big grin

| ToLoveRu a răspuns:

Eu am o inaltime de 1, 65. Ei bine el poate sa aiba ce inaltima o vrea doar sa fie mai inalt decat minehappy. Nu suport ciutanii scunzilaughing)