| mary_9821 a întrebat:

Care e inaltimea perfecta a unei fete? plss pareri!

71 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Dupa mine 170big grin pentru ca am 185big grin

| Mikiee a răspuns:

Nu prea conteaza inaltimea.cat timp nu treci de 1900.de atunci devine o problema. oricum eu am o colega care are 170 si are 12 ani dar nu o deranjeaza.

| inteligenta a răspuns:

Pai...cred ca trebuie sa ai intre 170-180 eu am 176-178 si is multumita

| Simona07 a răspuns:

Eu am 14 ani si 1.64 m dar cred ca inaltimea ideala este de 1.75 m.

| Bella_3622 a răspuns:

Pai depinde si de persoana big grin.Pai eu am 14 ani si am 1. 61 si nu sunt multumita, vreau sa fiu mai inalta macar 1. 68.

| Rose123 a răspuns (pentru Bella_3622):

Eu am 15 si am 1, 60 laughing Nu am mai crescut de un an...cred ca trebuie sa faci sport ca sa mai cesti. Asta voi face si eu ca sa ajungmacar la 1, 65...

| Fluturash_Mary_1999 a răspuns (pentru Bella_3622):

Eu am 14 ani si am 1, 73! happy big grin Tu ce greutate ai?

| kikila a răspuns:

Ce conteaza? daca esti inalt si frumos si in interior esti rau ce mai conteaza? fiecare avem farmecul lui cei inalti au farmecul lor si cei mici la fel.si pana la urma care e faza ca barbatii intr-o relatie trebuie sa fie mai inalti ca femeia? degeaba arata eu perfect daca nu se inteleg si enumai violenta si bataie.

| Cherisheverything a răspuns:

Eu am in jur de 1. 65. Ma simt ok in pielea mea. happy

| only me a răspuns:

Pai depinde... in general 1m si 65-75cm... depinde si cat de slaba sau grasa estiwinking

| kayla a răspuns:

Eu nu cred ca exista inaltime perfecta. ne e bine nici sa fii prea inalta sau scunda.important e sa te simti tu bine de ex eu am 1. 70 si sunt f. multumita, eu o consider o inaltime perfecta. am o prietena de 1. 50 si nu o deranjeaza. pentru unii inaltimea perfecta e undeva intre 1. 50-1, 75 ma rog

| kayla a răspuns:

In orice caz trebuie sa fii mandra de inltimea ta numai fetele peste 1. 70 si ceva sunt in adevaratul sens al cuvantului modele so... daca esti inalta bv tie:*

| Andreea_8861 a răspuns:

Eu cred ca intre 1. 60 si 1. 65 e perfect big grin

| georgiana_5779 a răspuns:

Nu cred ca exista inaltimea de preferat. frumusetea se afla in ochi privitoruluiwinking

| danamarin a răspuns:

Cred ca 1. 66 maxim 1. 70

| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

E cred ca e 1, 70 m

| dichi a răspuns:

1. 69 zic eu big grin

| Mc Master a răspuns:

Sa fie la inaltime mai mica ca baiatul! este evident!

| Monik_4320 a răspuns:

1.65-1.75...cam asa...depinde si de varstahappykiss

| Alina_3148 a răspuns:

Buna!
Parerea mea este ca in jur de 1. 70-1. 75! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 13 ani 1. 54 si 41 de kg si apropo daca ai parinti mici vei fi mica cu toate ca ai mei au 178 mama ai 182 tata dar mi-au spus ca o sa cresc asa ca nu imi fac probleme. >>>nu te ingrijora

| dddddadada a răspuns:

Nu mai mult de 1. 70

| Durassica22 a răspuns:

Depinde si de greutate.
De exemplu eu am 1, 41m si 44-45 kg la 13 ani
Sunt obeza...

| PastilutaExti a răspuns:

laughing 1. 70 maximhappy

Răspuns utilizator avertizat
| Diannee14 a răspuns:

Eu sunt fata si am 1, 78 si sunt foarte mulțumită de înălțimea mea. Nu mi-aș dori cu nicio formă să fiu mai scundă de atât. Știi cum se spune: Lumea văzută de sus e mai Frumoasa". Dar așa înălțimea ideala este de 1, 75 zic eu. oricum trebuie să te simți bine oricum ai fi.

| www.filme-hd.do.am a răspuns:

Hmmm... Depinde si de inaltimea baiatului cu care sta... O fata mai sexy 1. 60-1. 70 big grin

| albinuta17 a răspuns:

Maxim 1, 70

| Monik_6267 a răspuns:

In jur de 1, 70 m

| smecherul222 a răspuns:

Pai in primul rand mary depinde de varsta de la 10 ani trebuie sa aiba in felul acesta:10 ani 1. 45, 11 ani 1. 50, 12ani 1. 52, 13ani 1. 53, 14ani 1. 55, 15 ani 1, 56, 16ani 1. 58, 17 ani si ultima 1.60.Si sa stii ca la baieti este posibil sa fie pana in 2. 05. si credem am multa experienta.Bye

| Durassica22 a răspuns (pentru smecherul222):

Eu sunt prea mica am 13 ani si 1, 41 cum sa fac sa mai cresc?

| Silvana12 a răspuns:

1, 70 sau 1, 75