| Etaesnu a întrebat:

Care e mai sexy, un barbat cu picioare mai subtiri sau mai groase?

12 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Potrivite.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici unul, fiindca nu-i ca la femeie, sa te iei dupa picioare.

| sierra1 a răspuns:

Echilibrat - aia e cheia - uită-te și tu la alde: Hemsworth, Pitt, Reynolds, Hemsworth, Somerhalder...

| Brizbriz a răspuns:

Mai cu muschi...

| Yuoia a răspuns:

Ai vazut femeie care sa se uite la picioarele unui barbat?
Astea cu picioarele, sunt pofte barbatesti.

Răspuns utilizator avertizat
| blairelovesmusic a răspuns:

Depinde de la o persoana la alta.

| Strwberrs a răspuns:

Depinde. Mie poate imi place ala cu picioarele mai groase, altei fete poate ii place cu picioarele mai subtiri

| Acidburn1 a răspuns:

Depinde majoritatea femeilor le pasa de personalitate, abdomen, cat de bine sti sa iti stlilezi parul din cap si de pe fata

| Vecinul16 a răspuns:

Cel mai bine se se incadreze proportional cu restul corpului. Mai depaerte chiar tine de preferinte, dar un asa nu e Michael Phelps.