| anonim_4396 a întrebat:

Care este ce-a mai buna solutie naturista pentru a scapa de puncte negre?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Masca cu miere şi scorţişoară
...ta-solutia
Şi băile cu aburi.
Pui într-un bol mai mare sau lighean apă fierbinte, apoi adaugi 2 pumni cu ierburi cu efect antiinflamator: mentă, sălvie, coada-calului, cimbru sau muşeţel.
Se ţine capul 10 min.
Succes!

1 răspuns:
| alebruneta a răspuns:

Poti folosi masca cu malai si albus de ou.Pui 2 linguri de malai si un albus de ou, le amesteci pana obti un fel de pasta apoi o aplici in zonele cu probleme, apoi cand incepe sa te stranga fata incepi sa masezi zonele in care ai aplicat masca (astfel vor iesi punctele negre ) urmand sa te speli cu apaa calduta happy sper ca iti va fi de folos happy