| AntidotDeViseInterzise a întrebat:

Buna,ce parere aveti despre Roaccutane in cat timp pot scapa de cosuri si puncte negre, funda! S-au imi puteti recomanda alta solutie sa scap de puncte negre si cosuri..multumesc anticipat...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MaddaHz a răspuns:

Roaccutane este un tratament destul de puternic si nu se ia decat la recomandarea medicului.Pentru cosuri si puncte negre poti folosi diferite lotiuni/geluri de curatat fata care contin acid salicilic sau o crema ultra-activa.Incearca cu Gerovital Plant Stop Acnee - Crema ultra-activa pentru cosuri e foarte buna iar pentru puncte negre Favisan-Activa solutie contra punctelor negre happy

| AntidotDeViseInterzise explică (pentru MaddaHz):

Mersi ai primit o funda mersi mult

1 răspuns: