| maraa_9303 a întrebat:

Care este cea mai buna lotiune autobronzanta?

Răspuns Câştigător
| Yollanda;x a răspuns:

Eu iti sugerez Soleil Identite de la Chanel la pretul de 150 lei. mda, calitatea costa, dar o sa ai un bronz natural, senzual si uniform.:X Il gasesti in 2 variante: Golden- pentru. piele deschisa si Bronze-pentru piele mai inchisa
Iti mai recomand si Clarins Creme Delicieuse la pretul de 110 lei; acest produs combina proprietatile sale clasice de autobrozant cu o formula ce ajuta la prevenirea imbatranirii pielii.
Alte lotiuni autobrozante mai ieftine, dar foarte bune sunt: Dove Summer Glow, Lapte autobrozant de la Avene, Nivea Sun kissed, Garnier Ambre Solaire:X
P. S: Tine cont de culoarea pielii tale atunci cand alegi lotiunea autobrozanta. Daca ai pielea f alba va trebui sa alegi un produs f ''light'' la inceput, iar bronzarea sa se faca treptat, altfel risti sa ai pete inestetice pe tot corpul

2 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Cea mai buna lotiune autobronzanta eset Gerovital Plant este pentru fata si corp face un bronz auriu si uniform din 3 aplicari este cu vitamina E si contine beta-caroten si ulei de masline este foarte buna ti-o recomand la mine a dat rezultate!

| dori a răspuns:

Nu cred ca exista toate lasa urma sad