| sonia7026 a întrebat:

Care este cea mai buna placa de intins parul de la Remington? Ce model?

3 răspunsuri:
| Rawrrrr a răspuns:

Eu una iti recomand Remington S9500 Pearl. Mi-am cumparat-o in aprilie 2010 si nu regret deloc. se incalzeste in 10 secunde, poti regla foarte usor temperatura potrivita parului tau. ii adevarat ca putin cam scumpa, eu am luat-o cu 250 de lei dar nu regret deloc. face bucle superbe si iti intinde parul foarte bine! parul meu e foarte rebel, cu placa veche imi statea intind maxim 1 zi. Cu placa aceasta imi sta 4-5 zile cu usurinta. Ti-o recomand cu tot dragul, si nu am vrut sa fac publicitate sau ceva de genu, pentru ca nu am de cehee hee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o folosesc modelul s9950
http://www.domo.ro/......gton_S9950

| TreiSurori a răspuns:

Setul Sleek & Curl (parca asa se numeste). Costa in jur de 200-250 lei, dar poate sa si onduleze parul, nu numai sa-l indrepte

Mai era un set Protect & Shine – pentru parul uscat, deteriorat. Acesta era mai scump, 250 lei, dar cica protejeaza parul, il face sa straluceasca.
Seturi disponibile pe eMAG.ro – vad ca au preturi destul de bune, placile sunt mai ieftine decat pe site-ul Remington.

funda?