| Alissa11 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa vedeta din lume pe care o cunosti?

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dupa parerea mea Nina Dobrev...e de-a dreptul superba si nu are nici o operatie estetica...bine..este si tanara.iar o vedeta mai batrana este Jennifer Lopez carre arata demential la 43 de ani!
Dupa parerea ta care e cea mai frumoasa?

| FaraNume1249 a răspuns:

Satana,vedeta intergalactica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fuego!

| HepiBăluns a răspuns:

Cher Lloyd,Rita Ora, Cheryl Cole, Beyonce, Katy Perry, Ariana Grande si Antonia happy

| Alissa11 explică (pentru HepiBăluns):

Rita Ora dupa parerea mea nu este chiar asa de frumoasa, dar celelalte care le-ai enumerat sunt!

| Klews a răspuns:

Cea mai frumoasa vedeta... ar fi Megan Fox fiindca arata cum vreau eu sa arat si este superba! In aceeasi categorie e si Angelina Jolie.

| gabby269 a răspuns:

Pe care o cunosc? Personal sau din media? Pai, pe care o cunosc personal ar fi Corina Caragea.Iar din showbizul strain, cunoscuta prin media mi se pare Beyonce.

| ralucabalan2010 a răspuns:

Eu cred ca toate vedetele sunt frumoase in felul lor.happy

| BlackOutCRYS a răspuns:

Oglinda mea

| AndaAndreea a răspuns:

Toate sunt dragute... Dar din ramania eu cred ca e Antonia iar din afara Beyonce.