| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai rapida metoda sa scapi de bronz?

6 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Te speli mai des.si rozi cu bureta pielea mult...altceva...sucul de lamaie

| CristinasiVlad a răspuns:

Baia cu lapte sau iaurt happy
dai funda?

| raducmustiuc a răspuns:

Alt răspuns de pe TPU la o întrebare de genul : "Adevarul e ca bronzul nu se duce chiar asa usor, dar cred ca poti grabi regenerarea celulelor folosind exfoliantul ceva mai des(sa zicem de 2 ori pe saptamana). asa elimini mai des celulele moarte si incet, incet se vva schimba si culoarea pielii. aaa in plus, sa nu uiti sa folosesti mereu crema cu spf ridicat, ca sa nu te bronzezi in continuare. succes! "

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Sa nu te duci la plaja

| Brasoveanu_5018 a răspuns:

Pai daca "TEAI" chinuit sa te bronzezi si acum "NUTI"mai place nu e pacat de timpul pierdut in care TE-AI chinuit sa te bronzezi? Ca doar n-ai facut-o mergand pe strada sau muncind la camp?!
E bine ca ai timp de bronzat, altii inca se mai chinuie cu examene.

din cate stiu zeama de lamaie ajuta.

| Yonutz_5329 a răspuns:

Pai
bagi p. in bronz si faci copil de aurlaughing