| Xfactor_2745 a întrebat:

Mi a ramas o urma de bronz de la o bratara si vreau sa scap de ea? Stiti vreo metoda rapida si eficienta in afara de mersul la plaja ca nu prea mai vreau sa ma bronzez?

Răspuns Câştigător
| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Da, bineinteles, autobronzantul, eu folosesc de la AVON dar mai sunt si alte firme, incearca care iti place tie.da in 2-3 straturi si in ziua urmatoare o sa vezi schimbarea, nu purta nici o bratara sau vreo haina pana nu se usuca.numai bine!

2 răspunsuri:
| CălinPL a răspuns:

Vreo crema

| RockLife99 a răspuns:

Foloseste crema autobronzata =^_^=