| Grove1234567890 a întrebat:

Care este diferenta dintre tuns in scari si tuns in scari si filat? Vreau explicatii...dar si poze daca se poate.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La filat iti taie parul ars etc. (il rareste putin) sper ca ai inteles. Funda?

| Kristinx7 a răspuns:

Pai tunsul in scari pare mai bogat si mult mai des dar daca este tuns in scari si filat va fi mult mai subtire

| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Pai cand il ai doar in scari are doar forma de v dar daca il ai si filat inseamna ca til mai rareste si iti mai ia din volum

| petalouda a răspuns:

Filat adica asa zisele "gherute"