| mileycyrus_3859 a întrebat:

Care este tinuta voastra favorita

8 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Blugi day dreaming cu o bluza, hanorac sau helanca lejera day dreaming cu un fular, esarfa sau un sal day dreaming si asta e tot happy

| AdeLina a răspuns:

O bluza largutza, blugi si opincutzebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Casual elegant și sport (fuste conice/drepte mai scurticele (nu lungi că nu sunt babă și nici varice nu am pe picioare), sacouri scurte, cămăși, pantaloni drepți (cu dungă permanentă sau nu, multe buzunare) sau puțin strânși pe picior (nu-mi place să ies în evidență aiurea), geacă, haină de piele, în general pantofi cu toc înalt și subțire, cizmă înaltă cu toc jos, ochelari de soare, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tricou colorat, blugi drepti pe picior, cizme sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi imi place sa ma imbrac in ce ma simt binewinking. De aceea, ma imbrac si ma simt bine in haine sport, adidasi, tenesi.Astea predomina prin gareroba mea.:X:Xwinking.

| pincksweet a răspuns:

Unt eu care a pus intrebarea leiuitoarea are stilul:casual, sport si tinesc, adelina are stilul sport, traficantadesentimenteroz are stilul hippie si boem