| myam33a a întrebat:

Care ma ajuta sa slabesc in 3 saptamani. Stiu ca este un timp scurt dar atata vreau sa scap de celulita de pe fund, de aripioare(nu sunt maritongue) si de burtica... nici ea nu e mare dar cand stau pe o parte si ma uit in oglinda se vede oarecum. Plss ceva exercitii dar sa dea rezultate repede, diete, ceva mancaruri speciale nu conteaza! :*

Răspuns Câştigător
| Drifterrd a răspuns:

Teoria de baza a slabitului este sa arzi mai multe calorii decat "bagi in tine". Daca tii cont de ce iti scriu aici in 3 saptamani slabesti 5 kg garantat (testat pe mai multe persoane)

1. Sport in fiecare zi 1 ora: aerobic, innot, bicicleta, alergat pe banda.
2. Evita mancarurile cu multe calorii, bogate in grasimi, lipide etc - pe romaneste : fara paine, fara paste, fara cartofi, fara sucuri.
Mananca cate putin si des - mancaruri recomandate: piept de pui la gratar cu salata (Fara uleiuri fara prajeli), peste alb la fel la gratar. Mananca legume si fructe dar moderat. Lapte, branza, iaurt, cereale musli.
Bea cel putin 2 L de apa pe zi, nu manca cu mai putin de 4 ore inainte de culcare.

Mananca doar pana nu iti mai e foame NU pana te saturi. Mancand putin si mai des (pana la 6 mese mici pe zi, gustari etc) iti accelerezi metabolismul sa arda grasimile mai repede.

O sa vezi rezultate in 7-10 zile garantat.

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Eu de azi tin acest meniu :
Dim ora 8: o rosie
Ora 10[gustare] un mar
Ora 13: salata de legume
ora 15[gustare] un mar
Ora 18 si ultima masa" Piept de pui la gratar...sau poti opta pentru un iaurt sau salata de legume!

Bafta

| koool a răspuns:

8 minute pe zi pentru un abdomen perfect -- http://www.youtube.com/watch?v=emKAokYovek. Sa stii ca intr-o saptamana slabesti daca faci 8 minute pe zi cum face in acel video.

| koool a răspuns:

8 minute pe zi pentru un abdomen perfect -- http://www.youtube.com/watch?v=emKAokYovek. Intr-o saptamana se observa efortul depus :)). Slabesti daca te tii de treaba, si nu manca asa de mult seara.