| Antihristul a întrebat:

Care parfum considerați ca miroase mai bine, Christian Dior Fahrenheit sau tom Ford ombre leather?

11 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Christian Dihor, pute de te-omor. Funny. Nuj breh, ca eu ma spal, bag un aftershave, si cu asta-basta. Am vreo doua parfumuri primite, m-am uitat pe net cand le-am primit, destul de scumpe dealtfel, dar efectiv nu stiu sa iti zic cum se cheama fiindca nu ma intereseaza. laughing

| Antihristul explică (pentru GabiDumitrescu):

Singura chestie e sa ți dai doar 2 jeturi este o legenda fahrenheit am vrut sa vad ce pareri mai aveți și voi?

| JicaContra a răspuns:

Celalalt big grin

| FreddieM a răspuns:

Fahrenheit mi se pare cam prea invaziv si greoi, nu-l agreez, l-am avut de doua ori.
Daca preferi clasă, incearca,, Bleu de Chanel". Fahrenheit pe langa el e ca pionul langa rege.
Pace si vremuri mai bune

| Antihristul explică (pentru FreddieM):

L am încercat și pe acela nu mi se pare wow fata de fahren numai bine

| dragodana a răspuns:

Salut!
Tom Ford.
Mie imi place sa miros la un barbat Hugo Boss.

| oz_1736 a răspuns:

Christian Dior Fahrenheit. Asta imi place mie. Costa cam 350 lei dar miroase frumos

| Antihristul explică (pentru oz_1736):

Le am achiziționat azi pe ambele și pe mine tot fahrenheit ma atrage are mirosul acela de benzina+combinațiile de citrice.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Antihristul):

Pai da-te cu benzina si ulei esential de citrice, si ai rezolvat problema. Nu (prea) glumesc. Uite, ca sa nu zici ca fac misto 100% - https://www.youtube.com/watch?v=l9aLd2fGhcs

| Antihristul explică (pentru GabiDumitrescu):

E de combinat acolo. Și nu e ceva original mai bine cumpăr de-agata, nu se compara.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Antihristul):

Ba da, e ceva original. Faci tu ce vrea muschiul tau, obtii cu adevarat ceva original. Asa cumperi o mizerie la care 80% din pret e reclama si e produsa la scara industriala. A, da, plus ca e testata pe animale, de cele mai multe ori.