| romceasca a întrebat:

Care produse cosmetice nu sunt bune?

Răspuns Câştigător
| alinuta23 a răspuns:

Cele care nu-ti plac...si care iti fac rau...si ar fi bine sa nu le folosesti...doar nu vrei sa ti se intample ceva? ...sau...sa fi uratica...nu in sens rau... un sfat

1 răspuns:
| NoName_9903 a răspuns:

Intrebarea este foarte generala, singurul raspuns la fel de general este ca nu sunt bune acele cosmetice care iti fac tie rau.
In primul rand nu sunt bune cosmeticele expirate.
In al doilea rand e posibil sa fii alergica la diferite componente, din pacate in cazul acesta vei afla pe pielea ta care nu sunt bune.
In general, te poti intelege excelent cu anumite cosmetice luate de pe taraba, si iti pot face rau unele foarte scumpe.
Daca ne referim la creme, incearca sa folosesti variantele pentru ten sensibil.