| Stefaniaaaaaaaaaa1 a întrebat:

Care rimel considerati ca este cel mai bun? Precizez ca am genele destul de mici. Am auzit de Colossal de la Maybelline.Voi ce credeti? As vrea va rog si pretul, daca il stiti.Multumesc,funda! :d

Răspuns Câştigător
| NYCity a răspuns:

Da, cel de la Colossal CatEye si e in jur de 35 lei, dar il poti lua la oferta impreuna cu un demachiant de la Garnier cu 40 lei! Funda? :*

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E bun ala, eu l-am folosit timp de cativa ani, acum am trecut la modelul mai nou, tot de la Maybelline Volume Express, One by One, tubul are culoarea rosie.

| mady2888 a răspuns:

Da ala ii cel mai bun, dar sa il folosesti pe ala galben daca ai gene mici si pretul un jur de 23- 25 de leihappy