| deearrr a întrebat:

Care stiti ceva remedii pentru cresterea parului? ai pentru oprirea caderii acestuia?

Răspuns Câştigător
| pisulina a răspuns:

Poti sa iti faci masti din ulei de masline combinat cu ulei de ricin(jum-jum) 1-2 pe saptamana.
amesteci cele doua uleiuri si dupa aceea masezi scalpul.Infasori tot parul intr-un prosop ceva si lasi uleiul sa actioneze toata noaptea.Vei vedea schimbari in cateva saptamanihappy

1 răspuns:
| gigel68 a răspuns:

La cati oameni chei sunt, ar trebui sa te convingi si singur(a) ca nu sunt remedii impotriva caderii.