| anyyta_9892 a întrebat:

Care stiti daca se poarta modelul militaresc, dar alte culori? rasp urgentbig grin

3 răspunsuri:
| addicting a răspuns:

Din pacate pentru tine stilul MILITARY s-a purtat anul trecut...tongue

| Rebelicious a răspuns:

Se poarta foarte mult, mai ales in partea de sus. tricouri, camasi si multe altele stau foarte bine pe oricine! nu te mai indoi! este unul super purtat mai ales varawinking

| anyyta_9892 explică:

Eu am o rochita si are culorile roz foarte deschis si toate nuantele de albastruhappy.nu eram sigura daca se mai poarta. Multumesc!