| DestinyDD a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase filme de dragoste?

11 răspunsuri:
| Lllllllllll a răspuns:

P. S. I love you, Titanic, A walk to remember, Seria Twilight.

| AlerimxD a răspuns:

P. S. I love you, If Only, The Notebook, Before Sunset şi Before Sunrise, Closer, The holiday, Notes on a Scandal, Time traveler’s wife şi When in Rome îmi plac mie foarte mult.
Xoxo.

Răspuns utilizator avertizat
| Mandy a răspuns:

Iti dau unul si bun:If Only(2004) trebuie sa-l vezi daca esti fata. E un must see happy

| selef a răspuns:

Xxx

| AxxyAlexandra a răspuns:

O iubire de neuitat (mi se pare cel mai frumos film de dragoste chiar am plans cand l`am vazut prima data), Intoarcerea la laguna albastra, The last song.

| Michelle_5585 a răspuns:

Buna!

Uite aici ::
http://www.raluk.ro/top-10-filme-romantice-pentru-prima-intalnire/

sper ca te-am ajutat:D

paa:*

| nikooleta a răspuns:

A walk to remember... un film care merita vazut. inceaca!

| Adina09 a răspuns:

Nu e de dragoste dar e putina actiune putina drama oricum e suuper:Un ponte per Terabithia.Vizionare placuta!

| SashaaD a răspuns:

Titanic este cel mai de dragoste film pe care l-am vazut eu...