| TanteMarianne a întrebat:

Cat costa sa faci o rochie la croitorie?

4 răspunsuri:
| LoveMe16 a răspuns:

Depinde de materialul pe care il alegi deaorece unele materiale sunt mai greu de croit si taiat. Dar in general, costa mai putin decat una pe care o iei gata facuta.

| TanteMarianne explică (pentru LoveMe16):

Sa zicem ca e lunga pana in podea.din tul, iar partea de sus din catifea neagra. cu bretele si spatele gol

| iamdenise a răspuns:

Depinde de croitorie, material, cat de lunga vrei rochia si de croitor. Unii croitori iti vor cere mai mult, altii mai putin. Cel mai bine e sa mergi si sa intrebi inainte.

| Pascu-Stefan_Maria_1967 a răspuns:

Depinde