| greenapple a întrebat:

Cat m-ar costa sa ma pensez si sa imi dau forma unghiilor la salon?

4 răspunsuri:
| Bianqita a răspuns:

La mine la salon in Hunedoara, un pensat e 6 lei iar forma unghiilor+oja 13 lei.Nu cred ca esti din acelasi oras cu mine ca te-as face gratis.hee hee

| vanessa_8029 a răspuns:

Pensatul costa in jur de 10 lei.

iar unghiile.depinde ce model iti face. daca doar iti da cu oja.km 20 lei.

acum depinde si de salon! la noi asa sunt preturile big grin in galati straight face

| Zumbalaarebeca a răspuns:

La salonul unde merg eu costa 20 de lei pensatul cat despre unghi depinde daca vrei modele depinde de cat de complicat este si daca vrei tratamente pentru unghi poate ajunge si pana la 30-35 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mult 200 de lei