| Athenaaa a întrebat:

Cat m-ar tine niște unghii false cu lipici de la jumbo?

4 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Depinde cat de bine sunt puse.

| mmtmx a răspuns:

Eu iti propun sa mergi la salon sa iti pui unghii cu gel sau cu acryl. Tin mai bine si arata mult mai bine.
Unghiile pe care le lipesti tu nu sunt asa calitative si risti sa iti cada cand iti este lumea mai draga.

| Athenaaa explică:

Pana acum m-au ținut trei zile sa vedem in continuare

| pruneeex3 a răspuns:

Atata timp cat le lipesti bine pe deget nu vor cadea, stiu ca unghiile false au un fel de lipici pe ele, si cand le pui trebuie sa tii foarte tare apasat. Dar, nu sunt asa eficiente, dureaza 1, 2 zile si dupa cad jos.Recomand sa mergi la un salon sa iti faci unghii cu gel sau acryl, alea dureaza aproape 3 luni