| Superagent00 a întrebat:

Mi.am.cumparat unghii false si nu am avut nici un lipici sau ceva in pachet, asa ca..cu ce le pot lipi?

Răspuns Câştigător
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

In nici un caz sa nu folosesti super glue sau alt lipici. Du-te in locul de unde ai cumparat unghiile si cumpara nail glue (lipici special pentru unghii). Sau poti folosi oja dar se vor dezlipi repede. Nu folosi orice iti vine in cap (de exemplu super glue, care odata pus pe unghie, ti-o distruge, vorbesc din propia experienta ) cumpara lipiciul special pentru unghii. Aracetul nu functioneaza, nici alte feluri de lipici in afara de cel special.

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Picătura.

| Seiya a răspuns:

Super glue