| SilentRain a întrebat:

Cat ma costa sa dau jos unghiile cu gel?
Pot sa le indepartez singura?

4 răspunsuri:
| Mihhhhhhhh a răspuns:

Dacă le îndepărtezi singura îți trebuie o pila electrică și chiar așa s-ar putea sa te rănești. Dacă le scoți pur și simplu o sa te doară. Mai bine mergi la un specialist. Oricum ar fi unghiile tale vor rămâne foarte subțiri și le va trebui mult timp pana vor creste de tot și își vor reveni. Pup

| Ursulet2019 a răspuns:

Buna. Le poti da jos chiar tu doar ca daca folosesti o pila electrica iti va lua mai putin timp fata de una normala, dar sa stii ca merge cu ambele, sau incearca sa le dezgradini usor si sa le dai jos... daca nu merge sau daca te doare du te la cineva care se ocupa cu asa ceva. Sper ca te am ajutat! Funda?happy

| AnaQ a răspuns:

Eu te sfătuiesc să mergi la manichiurista pentru a le îndepărta, sunt destul de dureroase daca încerci să ți le pilești singura și nu te pricepi, e posibil sa-ți distrugi unghia naturala.

| StefaniaGeorgiana4 a răspuns:

Cu o pila de gel nu neaparat electrica. Iti va lua ceva laughing
De obicei costa in jur de 10 lei sa ti le dea jos fata la care ti le-ai pus