| Daria a întrebat:

Cat timp tine o epilare cu crema?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

La mine 2-3 zile.
La o colega o saptamana sau chiar mai mult. Depinde de fiecare persoana.

10 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte... dar mai mult de o saptamna nu are cum... de obicei variaza intre 2-4zile

| Lulu_9887 a răspuns:

Pe mine ma tine cam 5 zile. De pinde de care alegi. Cea pe care o folosesc eu e de la veet.

| Naspa6969 a răspuns:

La mine a durat o luna. big grin

| shtephie a răspuns:

Depinde de fiecare persoanawinking

| Xtina_8376 a răspuns:

Nu tine mult e cam la fel ca si cu lama 2-3 zile... dar mai bine ai opta pentru ceara sau aparat e mai de durata si se rareste in timp...acum depinde si despre ce zona a corpului vorbesti happy

| Ramona_5995 a răspuns:

Vad ca unele pers. ti au raspuns la intrebarea "Cat timp se tine o crema depilatoare pe picioare/axila/etc. ", nu la intrebarea ta.
happy
Pai, depinde de fiecare persoana in parte. happy
La mine, spre exemplu, nu tine mult deloc, in doua trei zile deja incep sa se observe firele de par. straight face
Recomand cosmetica, la salon, cu ceara rece. happy
Mie mi. a recomandat chestia asta o doctora de la spit. Marie Curie din Bucuresti, o specialista in endocrinologie& ce tine de glandele endocrine.
Bafta. happy

| DarkGirl a răspuns:

2-3 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare ca tine mai putin decat epilarea cu lama

| LadyM_8234 a răspuns:

Pai cam 3 minute maxim 5. dar cred ca scrie pe fiecare cutie de crema. sper ca te-am ajutat kiss

| Bombo_8432 a răspuns:

Salut, depinde si de radacina firului de par, dupa aplicare poate sa dureze intre 3 si 10 min si dupa se indeparteaza, dar nu intotdeauna ai rezultate f bune, mai bine ai folosi ceara epilatoare sau aparatul epilator, fundita?big grin