| gabi_3481 a întrebat:

Care crema este cea mai buna pentru o epilare perfecta si de durata"'

6 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Crema de la Farmec, epilatul tine cam o saptamana si jumatate, cu biculnu sint de acord ca indeseste parul pe picioare si creste si repede.

| Farcas a răspuns:

Sincer niciuna.Niciuna nu`ti ia tot parul jos si in plus trebuie sa te faci din 2 in 2 zile.nu se merita.eu zic mai bine sa optezi pentru altceva cum ar fi: ceara sau aparat. Eu sunt contra cremei depilatoare

| simona24 a răspuns:

Veet este o crema buna, tine pana la 2 saptamani, dar daca ai firul de parul f gros, iti recomand epilarea cu ceara,, nu mai ai treaba cel putin 3 saptamani.Atentie pentru. zonele sensibile este crema (Veet)speciala(axile, mustata...etc)

| andreea89 a răspuns:

Eu auzisem de una de la farmec acum nu stiu cat de buna e, inca nu am incercat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Crema de epilat de la Farmec.
Pa, pa.

| maryposa a răspuns:

Cred ca este mai buna ceara