| MartinAlabert a întrebat:

Cati mililitri de acid hialuronic si-a pus kylie jenner? Fiindca am vazut multe persoane care si-au injectat 1 mililitru de acid hialuronic si diferentele nu erau mari, dar am si ca vazut ca unele si-au pus 3 mililitri si aveau buze de rata?
Oare e acid hialuronic, sau altceva? Fiindca buzele ei par foarte naturale. Avand in vedere ca nu avea nimic inainte, cred ca s-a injectat cu supradoza

4 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Kylie, la fel ca si surorile ei, au aceste trasaturi, majoritatea naturale, eu nu zic ca nu si-a facut si interventii, dar ele au aceste parti ale corpului mai dezvoltate.

| MartinAlabert explică (pentru Kogaion):

Ai vazut cum arata ea inainte, cauta pe net kylie jenner before anf after...

| Kogaion a răspuns (pentru MartinAlabert):

Are 19 ani, cum voiai sa arate acum cativa ani? Fetele de la 18 ani incep sa se dezvolte.

| MartinAlabert explică (pentru Kogaion):

Nu vreau sa ma cert cu tine dar stie toata lumea ca surorile kardashian si-au facut operatii estetice. Inafara de kendall, de ea nu sunt sigura.