| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea face ca sa ma simt/sa fiu mai fresh? crying Va rog ajutati-ma! Mersi anticipat.
P. S. Scuze daca am gresit categoria intrebarii.

Răspuns Câştigător
| DanielaJustMe a răspuns:

Paii ai putea sa aleergi in fiecare seara si sa faci un dus rece dupa aia, si sa iti faci cate un suc natural de portocale.Plimba-te cat mai mult.Fa niste dusuri reci apoi schimba apa rece in apa cald si tot asa.Si poti sa incercti sa mananci cat mai sanatos.

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Atunci cand spun fresh,ma refer la zenzatia aia ca esti foarte curat, etc. Eu fac baie aproape in fiecare zi; mai rar exista zile in care sa nu fac baie, si tot nu ma simt fresh.In engleza fresh inseamna proaspat.

| mybutterfly a răspuns:

In ce sens fresh?
Daca e in sensul de stres cu scoala incearca sa o iei mai moale si nu stiu sa faci plimbari in parc, sa dormi, sa asculti muzica.Eu de exemplu citesc (cauta niste titluri interesante si citeste-le).
P.S.Incearca sa profiti de vacanta happy

| ζøvع a răspuns:

PAi poti sa iti faci mai tot timpu dus cu apa foarte calda si sa stai sa te balacesti si sa te dai cu mult gel de dus.

sa dormi mult

| cacarina a răspuns:

Pai daca e foarte cald afara ai putea sa bei un ceai fierbintewinking Si o sa te simti exceptional tongue Iar seara ofteaza pentru o baie\dus cald