| bitzu07 a întrebat:

Ce as putea sa fac daca un inel imi este prea mare si nu sta fix pe deget? Nu il pot returna si schimba la magazin fiindca a fost un cadou..As putea sa merg la un magazin de bijuteri? Si daca da, primesc minori?

3 răspunsuri:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Orice produs poate fi returnat in 30 de zile. Asta cu minorii e discutabila, dar te intelegi tu cu vanzatorul sa-l schimbe, sau ceva de genul...

| LoVeLe a răspuns:

Depinde de inel. stiu ca exista unele inele care se pot strange, trebuie sa te duci la un specialist. Daca nu merge, l-ai putea vinde :*

| Ciocolataa20 a răspuns:

Du-te la bijutier