| Crs a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar iubitului meu de pasti :-s?

5 răspunsuri:
| adellina a răspuns:

Ii poti cumpara:un ceas, un parfum, un lant, o bratara, o perna cu chipurile voastre sau al tau, o cana cu "te iubesc"...sunt foarte multe lucruri frumoase pentru persoana iubita!

| iuliaoprea a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi ceva de care sa te bucuri tu. Un parfum cu o aroma masculină cu adevărat seducătoare şi intensă. O aromă caldă, senzuală. Pentru bărbatul tată, soţ, iubit şi prieten, ce savurează cu plăcere pasiunea unei relaţii romantice. Bărbatului conştient de interacţiunea fizică, dar şi de importanţa comunicării la nivel spiritual. Apa de toaletă ANTICIPATE. Daca te intereseaza : black_rose_admirer

| Just kidding a răspuns:

Un ceas, o bratara de argint, un parfum, etcbatting eyelashes

| chocolate3755 a răspuns:

Nimic! De pasti nu se dau cadouri!