| oana1 a întrebat:

Buna ce cadou de pasti as putea lua iubitului meu?

7 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Ceva oral... vezi si tu sa-ti iasa bine

| Pricked a răspuns:

Nişte prezervative.
Va fi foarte încântat.

| Latinmoon a răspuns:

Un pupic.

| CartoonN a răspuns:

Un pupic pe oua...alea de paste evident pe care le ciocniti. :->

| EllaC2710 a răspuns:

Cauta pe www.toatemagazinele-online.ro cu siguranta vei gasi ceva dragut acolo.

| AndyAndreutza a răspuns:

Eu spun sa ii dai o pereche de pantaloni si o poza cu voi doi inramata. De preferat rama sa fie in forma de inima. Sper ca te-am ajutat.

| IngaPîrău a răspuns:

Eu cred ca ai pute sa-i faci multe cadouri, eu ti-as propune in primul rind sa nu uiti cu ce ocazie ii faci acest cadou, fiindca- i de Pasti sa simta farmecu sarbatorii, ia-i putea oferi un iepuras, o carte de rugaciuni, sau o Biblie, acesta l-ar face sa nu se desparta niciodata de tine, o crucilita, un album cu ppoze decind sunteti impreuna, Ia-i putea oferi o bratara, un suvenir (...). Sper ca ti-am fost de folos cu ceva. Pe curind!