| anonim_4396 a întrebat:

Ce blugi se poarta anul` acesta?

ma refer cu talie lunga, scurta, largi stramtzi, culorii

toamna - iarna lungi

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Anul asta se poarta orice, se poarta si blugii cu talie inalta, si cei cu talie joasa, si cei cu turu jos, si cei largi, si cei stramti, si cei pana, si cei drepti, si evazati daca stii sa-i accesorizezi corect sa placa ochiului. Orice

| madalinutza a răspuns:

Buna big grin toamna aceasta se poarta blugi largi albastrii deschisi, cu talie lunga, si stramti
culori: negrii, albastru inchis, deschis, gri

| Xonia a răspuns:

Din ceea ce am vazut acum prin magazine, treninguri(pantalonii de la trenung)si pantalonii, blugii, nu se mai poarta talia scurta, majoritatea sunt cu talie lunga(inalta), dar si medie
Se poarta blugii largi, albastrii deschisi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu port numai sh numai blugi cu talie scurta si nu port pantaloni evazati