| pintexim a întrebat:

Ce bluze poti purta la pantaloni largi daca se poate poze?

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Daca sunt pantaloni eleganti merge o camasa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0

Daca sunt blugi sau pantaloni sport merge si o jacheta de blugi sau o bluza sport, de trening.

Răspuns utilizator avertizat
| bombonica22 a răspuns:

Http://shopping.flu.ro/......c-1674.jpg
trebuie sa porti ceva mulat sau aproape mulat cu mte simti tu mai bine ..in nici un caz bluze/tricouri largi :* bafta

| raluk27 a răspuns:

O bluza mulata sau in orice caz scurta (din matase, bumbac), pe care sa o porti fie deasupra, fie bagata in pantaloni. In felul asta echilibrezi tunuta. Bluzele largi sau lungi, in combinatie cu astfel de pantaloni, te fac mica de inaltime, creaza impresia de lalau.

| MikaBah a răspuns:

Normal se port bluze mulate
Funda?