| nosexnoparty a întrebat:

Ce cadouri se duc la profesoare de 8 martie?

12 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Poti sa iei ceva practic
eu zic sa cauti niste brose frumoase,din astea mai ieftine,si poti sa mai pui ciocolata, sau pachet de cafea.
iti zic eu ca si cu un pachet de cafea tot se multumesc!
sau mai da si tu o raita pe la magazine si uitete de bluze frumoase, ceva,

| Laura a răspuns:

Absențe.

Răspuns utilizator avertizat
| KatnissEverdeen a răspuns:

Clasa mea a dat un set de pahare de cristal ( anul trecut )

| FetitaTaDeCartier a răspuns:

Pai poti sa ii aduci flori si cu florile o felicitare pe care sa scrii tu ceva frumos sau un colier cu cercei si cu un inel,dar sa stii ce culoare ii place sau o bluza o fusta ce crezi tu, daca nu sti cat poarta si nu esti sigur/a sau un parfum cu niste obiecte de baie ca gel, sampon sau ceva facut manual de tine dar sa fie frumos si sa se vada ca e muncit.La tot ce ti-am zis poti sa pui si un martisor. Fundita!?

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Nimic

| silvershark a răspuns:

Idei de cadouri pentru femei gasiti aici http://raio.ro

| djfanta23 a răspuns:

Flori si martisoare, poate si ciocolata... cred laughing

| MihaiAlexZaharia a răspuns:

Uite si o recomandare putin mai diferita, noi asamblam cosuri cadou, cred ca ar prinde la profesoare :)

http://bunicel.ro/cosuri-cadou/

| cLboy a răspuns:

Sincer nu stiu. flori, bronsa placata cu aur! nu stiu asa am dat anul trecut @!

| cLboy a răspuns:

Eu zic flori si bronsa placata cu aur...laughing