| anonim_4396 a întrebat:

Ce ceara sau crema modelatoare de par imi recomanzi ?

Răspuns Câştigător
| Cristina_Militaru_1997 a răspuns:

Eu iti recomand ceara de la avon si nu este nici foarte scumpa in jur de 10-15 lei se numeste''ceara spray pentru coafare''este foarte buna, folosesc si eu.

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Asta o foloseste o prietena de-a mea, e foarte buna!
http://www.profesionalcosmetics.ro/......t-mat.html

| MisterT a răspuns (pentru AlinaaAli):

Ms pentru raspuns, dar nu dau 70 de lei pe o ceara de par happy

| AlinaaAli a răspuns (pentru MisterT):

Mda, numai ca asta isi face treaba, in comparatie cu celalalte care sunt mai ieftine!
Acum, e alegerea ta, eu doar ti-am recomandat ceva ce stiu ca e bun!

| MisterT a răspuns (pentru AlinaaAli):

Ms oricumwinking

| nykolll3 a răspuns:

Http://www.beautyromania.ro/......RBAN-TAMER mi se pare foarte buna :)