| cinevabl28 a întrebat:

Ce cravata pot asorta la o camasa crem si sacou negru?

Răspuns Câştigător
| ovidius a răspuns:

Dacă ai cămaşă uni (o singură culoare) poţi merge lejer cu o cravată în 2 culori (dungi în diagonală au motive mici-discrete florale).

Ai mai multe variante:
1. mergi pe culoarea sacoului => cravată neagră
2. combini culorile => cravată în dungi negru-crem
3. Orice altă culoare ce ţi se pare potivită (eu aş merge şi pe un maron)

4 răspunsuri:
| BiaBby a răspuns:

Daca e pentru o ozazie mai speciala parerea mea e ca ar merge o cravata neagra slimwinking

| Owy a răspuns:

Merge o culoare mai tipatoare un rosu, visiniu sau un mov catre liliac(se poarta culorile acestea)

| alexam23 a răspuns:

Cred ca ar merge una neagra, maro, sau una maro cu dungi negre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Violet.pentru a atrage privirile si a avea succes.